KARL LAGERFELD – Ж Долни тренерки

11.990 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1070.21-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук