56.990 ден

Нема на залиха

SKU: 220W1901-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода