23.990 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3038-900 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 22 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Кожа 36%Памук 4%Полиестер