20.590 ден 17.502 ден

Чанта со внатрешен несесер кој може да се користи независно. Поврзан со магнет.

Нема на залиха

SKU: 221W3039-512 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Димензии 21 × 7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран