26.990 ден 13.495 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3054-908 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 10 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 94%Кожа 6%Полиутеран