4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3020-908 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 56 × 23 × 33 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук