24.790 ден 17.353 ден

4 на залиха

Kоличина:
SKU: 225W3040-258 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии 23 × 7 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода