17.990 ден 14.392 ден

Димензии 18 х 10,5 х 19,5 cm

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 226W3001-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода