24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3182.41-619 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии 18 × 6 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021