15.990 ден

Нема на залиха

SKU: 221W1355-110 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук