KARL LAGERFELD – Ж Комбинезони

20.990 ден
10.495 ден

Kоличина:
SKU: 220W1355-999 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезони
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин