21.057 ден

Дводелен мантил/фустан со ремен од KARL LAGERFELD

Kоличина:
SKU: 225W1501-959 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мантили
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина IT38, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 60%Памук 40%Полиестер