KARL LAGERFELD – Ж Марами и шалови

8.790 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3301-900 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 135 × 135 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Модал 10%Волна