KARL LAGERFELD – Ж Паричници

10.790 ден 8.632 ден

Димензии: 20 х 2 х 11 cm

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 226W3217-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода