KARL LAGERFELD – Ж Паричници

7.290 ден 5.832 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 221W3224-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 11 × 2 × 8 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода