KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.790 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3220.51-783 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 11 × 3 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода