KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

21.390 ден

Нема на залиха

SKU: 221W1203-999 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук