4.890 ден 3.912 ден

Нема на залиха

SKU: SMR316JS206-07017 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук