5.890 ден
3.534 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: CCMP02PK001-07047 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Сина
Големина XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин