6.290 ден

Нема на залиха

SKU: RMP006PK001-06018 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин