LA MARTINA – М Шорцеви за капење

5.190 ден

Нема на залиха

SKU: RMM001PA023-05232 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер