MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32F7GGNM8L/187 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 22 × 6 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа