MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

24.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S0GNMS1L/133 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 33 × 11 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа