MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0GNMM0L/182 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 22 × 10 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа