MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0SNXT2L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 29-38 × 12,5 × 27,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа