MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

13.490 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GJ6M2Y-212 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа