MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32F0GJ6C3V-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 24 × 5 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2020