MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GT9C0L-085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 19,5 × 5,5 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Koжа