MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

13.290 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GJ6M6C-406 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа