MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.690 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G9CS1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 11 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода