MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2KS1L-230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 24 × 10 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа