MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32T0GT9C6L-230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 19 × 6 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода