MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери

12.990 ден 6.495 ден

Нема на залиха

SKU: MS1601L1FW-001 Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Памук 35%Полиестер