MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Јакни

32.590 ден 26.072 ден

Нема на залиха

SKU: 77F5546M81-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер