MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Патики

9.990 ден 4.995 ден

Нема на залиха

SKU: 43T9IRFS4L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа