MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Ранци

21.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S5GEZB1L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 25,5 × 11,5 × 30 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа