MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Тренерки

12.990 ден

64%Модул 36%Најлон

Нема на залиха

SKU: MF03HFHFLL-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 64%Модал 36%Најлон