MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Високи потпетици

8.290 ден

Висина на потпетицата 8cm.

Kоличина:
SKU: 40R9DOMP2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина 37, 40.5, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа