MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.590 ден 8.754 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 30H1S5PC2L-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода