MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32H1GJ6M2I-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук 1%Полиутеран