MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

27.990 ден 19.593 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F0G1SL3L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 25 × 7 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа