MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

32.990 ден 23.093 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F1GCDS2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26,5 × 11 × 21 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа