MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.690 ден 15.752 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 30T2G4SM2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 10 × 21 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа