MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30S0GNMS1B-252 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 25-28 × 12,5 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук 1%Полиутеран