MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

40.990 ден 32.792 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 30F2G9HS7V- 039 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Пвц 9%Полиестер 1% Полиутеран