MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чевли

11.490 ден 5.745 ден

Нема на залиха

SKU: 40R2FHFP2L-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чевли
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа