MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Долни тренерки

11.590 ден
6.954 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MH1307L3TJ-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина XXS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 94%Полиестер 6%Еластин

Вие исто така би сакале…

12.990 ден
6.495 ден

MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Дуксери