MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Фустани

19.790 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: MU2817U33D-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 83%Вискоза 17%Еластин