MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Мокасини

9.390 ден
5.634 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 40S2JTFR1B-200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мокасини
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Големина 39
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав Текстилна основа