MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Паричници

12.590 ден 7.554 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 32S2G9HE7L-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 4 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода